Нова колекція «Spring-Summer2023» вже доступна на сайті!

About My Little Pie


Інтерв’ю з власником бренду My Little Pie – Мариною Марковою

Як власниця дитячого українського бренду одягу My little Pie, одягу для діток з перших днів їхнього життя, з впевненістю можу сказати, що турбота і ніжність - це основне що ми можемо подарувати їм у  такий нелегкий час.

З перших днів війни ми не зупиняючись працюємо, щоб надавати можливість діткам відчувати любов та турботу.

Наш бренд працює над самовдосконаленням і розвитком, використовуючи висококласний Pima Cotton преміум класу у виготоволені дитячого одягу, постільної білизни, та усіх необхідних аксесуарів.

Мета нашого бренду якісний одяг який гідно конкурує з зарубіжними міжнародними брендами.

Незважаючи на всі перешкоди та труднощі, ми прагнемо заявити про себе як компанію, ціль якої показати рівень якості та сервісу який може надавати вітчизняний виробник. За декілька років у бізнесі ми вивчили потреби наших клієнтів, база яких стрімко зростає, що не може не тішити. На сьогоднішній день ми співпрацюємо з багатьма іноземними компаніями і пишаємось тим, що нашу продукцію обирають по всьому світі, допомагаючи таким чином піднімати рівень економіки нашої країни. 

Віримо у нашу перемогу, дбаємо про кожного з вас та ваших маленьких ангелочків.


- Де виготовляються вироби ТМ «My Little Pie»?

Засновником компанії є я, і первинно більша частина продукції бренду вироблялася в Україні та Польщі. Однак виробничі потужності також знаходяться у різних країнах Єврозони, що підтверджує сертифікат Європейського походження про якість наших виробів. Використання органічної бавовни та безнікелієвих матеріалів у нашому виробництві підтверджують сертифікати OEKO-TEX (ISO 9001).

Marina, CEO and Founder of "My Little Pie"

mm@mylittlepie.com

LinkedIn: Marina Markova

Instagram: @marinaa.markova

Використання органічної бавовни та безнікелієвих матеріалів у нашому виробництві підтверджують сертифікати OEKO-TEX (ISO 9001)..
– У чому полягає філософія бренду «My Little Pie»?

– Філософія нашого бренду – це турбота, яку мама може проявити до свого малюка, обравши для нього наш одяг. Ми розробили такі моделі, щоб спробувавши один раз, мами поверталися до нас знову і знову. У нас унікальна посадка, що робить одяг дуже зручним для малюка. У нас простий, але одночасно елегантний дизайн, тому дитина навіть у найпростішій ходовій моделі виглядає розкішно та стильно. Наші клієнти знають, що вибравши «My Little Pie», вони будуть завжди задоволені результатом, вони не отримають ніяких неприємних сюрпризів, пов'язаних з погіршенням дизайну або якості!


– Які напрями представлені у бренду «My Little Pie»?

– У нас є 4 напрямки:
♥ Baby Basic Collection
♥ Ceremony
♥ All-in-ones (Casual Fashion)
♥ Bath-time

Baby Basic Collection – одяг для дітей від народження і до 2-х років. У цьому напрямі є весь набір всього необхідного: повзунки, пінетки, царапки, боді, конверти і т.д. Цей одяг підходить як для прогулянок, так і для дому. Для матусь немає необхідності дбати про поєднання кольорів або стилів, адже у нас можна придбати цілі комплекти, які чудово виглядатимуть на дітках.
Ceremony – одяг для виходу у світ! У ній можна приймати вітання від родичів та знайомих, відвідувати бабусь та дідусів, позувати на своїх перших фотосесіях, святкувати дні народження та інші свята. Саме у цьому одязі дітей найчастіше можна побачити на фотографіях, тому ми подбали про те, щоб навіть через 10, 20, 30 років малюк виглядав на фото стильно і викликав приємні спогади про зняті події.
All-in-ones (Casual Fashion) – практичний одяг на кожен день, в якому дитині комфортно пізнавати навколишній світ. Наші моделі не обмежують рухи малюка, дозволяючи йому вчитися перевертатися на животик, повзати, вставати на ніжки, робити свої перші кроки. Ніде нічого не тисне, не перетягує, не залишає слідів на шкірі, дозволяючи дитині розвиватися гармонійно, відповідно до свого віку.
Bathtime – це стильна колекція рушників та халатів. «My Little Pie» подбав про те, щоб водні процедури наших маленьких клієнтів проходили приємно. Всі вироби Bathtime дуже м'які та приємні до тіла, немов мамині обійми, вони обволікають малюка, даруючи ніжність та тепло після купання.
Двічі на рік ми оновлюємо нашу основну колекцію. Також 4 рази на рік бренд випускає pre collection. Нашим клієнтам завжди є з чого вибрати та що підібрати для своїх малюків!

Наш бренд акредитований Європейською Асоціацією Дитячих Педіатрів. Тільки з'явившись на світ, малюк вже відчуває турботу про себе, і далі продовжує в нашому одязі рости та розвиватися, радуючи батьків своїми досягненнями.
– Чим ще підтверджується якість продукції «My Little Pie», окрім сертифікатів OEKO-TEX?

– Наш бренд акредитований Європейською Асоціацією Дитячих Педіатрів. Тільки з'явившись на світ, малюк вже відчуває турботу про себе, і далі продовжує в нашому одязі рости та розвиватися, радуючи батьків своїми досягненнями.

– Як далі розвиватиметься бренд «My Little Pie»?

– Розкривати всі карти не будемо, але зазначимо, що дуже хочемо, щоб якнайбільше мам із різних країн могли придбати своїм діткам якісний одяг. Для цього ми будемо розширювати свою географію і будемо пропонувати такі моделі, які будуть оптимальними за своєю ціною та якістю. Мами повинні мати можливість дати своєму малюкові найкраще, і ми їм допоможемо!

З повагою Ваша Марина Маркова

Власниця та засновниця бренду 

My Little Pie

mm@mylittlepie.com

My Little Pie
in social media