Відправка замовлень здійснюється протягом 3-5 робочих днів

About My Little Pie


Інтерв’ю з власником бренду My Little Pie – Мариною Марковою

«My Little Pie» створює кожну свою колекцію з любов'ю та турботою про дітей. Ви можете відчути наші теплі почуття до своїх маленьких клієнтів торкаючись наших матеріалів, оцінюючи продуманість деталей і стильний дизайн виробів. Одяг «My Little Pie» завойовує серця матусь по всій Європі! Ми із задоволенням хочемо поділитися інформацією про те, як створюються наші колекції, що в них особливого і чим ми будемо радувати та дивувати своїх клієнтів.


- Де виготовляються вироби ТМ «My Little Pie»?

– Незважаючи на те, що власником ТМ є саме європейська компанія, її виробничі потужності знаходяться у різних країнах Єврозони. Первинно більша частина продукції бренду вироблялася в Польщі та Україні, однак, у пошуках кращого, географія виробництва значно розширилася.
Для нас дуже важливим є виробництво продукції в Єврозоні, що підтверджує сертифікат Європейського походження про якість наших виробів. Використання органічної бавовни та безнікелієвих матеріалів у нашому виробництві підтверджують сертифікати OEKO-TEX (ISO 9001).

Marina, CEO and Founder of "My Little Pie"

mm@mylittlepie.com

LinkedIn: Marina Markova

Instagram: @marinaa.markova

Використання органічної бавовни та безнікелієвих матеріалів у нашому виробництві підтверджують сертифікати OEKO-TEX (ISO 9001)..
– У чому полягає філософія бренду «My Little Pie»?

– Філософія нашого бренду – це турбота, яку мама може проявити до свого малюка, обравши для нього наш одяг. Ми розробили такі моделі, щоб спробувавши один раз, мами поверталися до нас знову і знову. У нас унікальна посадка, що робить одяг дуже зручним для малюка. У нас простий, але одночасно елегантний дизайн, тому дитина навіть у найпростішій ходовій моделі виглядає розкішно та стильно. Наші клієнти знають, що вибравши «My Little Pie», вони будуть завжди задоволені результатом, вони не отримають ніяких неприємних сюрпризів, пов'язаних з погіршенням дизайну або якості!


– Які напрями представлені у бренду «My Little Pie»?

– У нас є 4 напрямки:
♥ Baby Basic Collection
♥ Ceremony
♥ All-in-ones (Casual Fashion)
♥ Bath-time

Baby Basic Collection – одяг для дітей від народження і до 2-х років. У цьому напрямі є весь набір всього необхідного: повзунки, пінетки, царапки, боді, конверти і т.д. Цей одяг підходить як для прогулянок, так і для дому. Для матусь немає необхідності дбати про поєднання кольорів або стилів, адже у нас можна придбати цілі комплекти, які чудово виглядатимуть на дітках.
Ceremony – одяг для виходу у світ! У ній можна приймати вітання від родичів та знайомих, відвідувати бабусь та дідусів, позувати на своїх перших фотосесіях, святкувати дні народження та інші свята. Саме у цьому одязі дітей найчастіше можна побачити на фотографіях, тому ми подбали про те, щоб навіть через 10, 20, 30 років малюк виглядав на фото стильно і викликав приємні спогади про зняті події.
All-in-ones (Casual Fashion) – практичний одяг на кожен день, в якому дитині комфортно пізнавати навколишній світ. Наші моделі не обмежують рухи малюка, дозволяючи йому вчитися перевертатися на животик, повзати, вставати на ніжки, робити свої перші кроки. Ніде нічого не тисне, не перетягує, не залишає слідів на шкірі, дозволяючи дитині розвиватися гармонійно, відповідно до свого віку.
Bathtime – це стильна колекція рушників та халатів. «My Little Pie» подбав про те, щоб водні процедури наших маленьких клієнтів проходили приємно. Всі вироби Bathtime дуже м'які та приємні до тіла, немов мамині обійми, вони обволікають малюка, даруючи ніжність та тепло після купання.
Двічі на рік ми оновлюємо нашу основну колекцію. Також 4 рази на рік бренд випускає pre collection. Нашим клієнтам завжди є з чого вибрати та що підібрати для своїх малюків!

Наш бренд аккредитован Европейской Ассоциацией Детских Педиатров. Нам приятно, что нашу продукцию использует Перинатальный медицинский центр «Мать и Дитя» города Москва. Только появившись на свет, малыш уже ощущает заботу о себе, и дальше продолжает в нашей одежде расти и развиваться, радуя родителей своими достижениями
– Чим ще підтверджується якість продукції «My Little Pie», окрім сертифікатів OEKO-TEX?

– Наш бренд акредитований Європейською Асоціацією Дитячих Педіатрів. Тільки з'явившись на світ, малюк вже відчуває турботу про себе, і далі продовжує в нашому одязі рости та розвиватися, радуючи батьків своїми досягненнями.

– Як далі розвиватиметься бренд «My Little Pie»?

– Розкривати всі карти не будемо, але зазначимо, що дуже хочемо, щоб якнайбільше мам із різних країн могли придбати своїм діткам якісний одяг. Для цього ми будемо розширювати свою географію і будемо пропонувати такі моделі, які будуть оптимальними за своєю ціною та якістю. Мами повинні мати можливість дати своєму малюкові найкраще, і ми їм допоможемо!
Марина, мама бренду My Little Pie
mm@mylittlepie.com

My Little Pie
in social media