Нова колекція «Spring-Summer2023» вже доступна на сайті!

Інформація про доставку

УКРАЇНА

«Нова Пошта». Термін: 1-3 робочі дні після оплати.

Вартість доставки оплачує одержувач згідно з тарифами компанії перевізника.

Термін підготовки замовлення: 1 день. Оплата карткою на сайті.

ДОСТАВКА ПО СВІТУ
Державна пошта України. Фіксована вартість - 35 Євро до 2,0 кг, понад 2,0 до 5,0 кг - 30 євро. Термін доставки залежить від країни одержувача, приблизно 7-14 робочих днів.
ОПЛАТА

Всі замовлення приймаються через сайт, карткою будь-якого банку, а також на карти Приватбанку, Монобанк. Після успішного оформлення замовлення ви отримаєте листа з підтвердженням на свою електронну пошту.


Можливе відправлення товару по Україні післяплатою з передоплатою 200 грн. Передплата покриває логістичні витрати і не повертається у разі відмови від оформленого замовлення. При закінченні терміну зберігання, в день настання платного зберігання - посилка автоматично повертається відправнику.


ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Відправки не здійснюються у суботу-неділю та святкові дні. При поверненні замовлення вартість доставки не повертається.
При закінченні терміну зберігання, в день настання платного зберігання - посилка автоматично повертається відправнику.


КОЛИ БУДЕ ВІДПРАВЛЕНО МОЄ ЗАМОВЛЕННЯ?

Ми надсилаємо всі замовлення протягом 1-3 робочих днів з моменту отримання оплати, за винятком державних свят, коли можливі додаткові затримки.
Якщо ваше замовлення призначене для особливого випадку і необхідне до певної дати, не соромтеся звертатися до нас за електронною поштою hello@mylittlepie.com, і ми зробимо все можливе, щоб ваше замовлення було доставлене вчасно!


ЯК Я МОЖУ ВІДСТЕЖУВАТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Після того, як ви здійсните купівлю і ваше замовлення буде відправлено з нашого складу, ви отримаєте від нас електронного листа з підтвердженням відправки. Цей електронний лист надасть вам необхідну інформацію для відстеження вашого замовлення.


СКАСУВАННЯ АБО ЗМІНА ВАШОГО ЗАМОВЛЕННЯ

На жаль, My Little Pie не може прийняти жодних змін у підтвердженому замовленні. Якщо ви випадково ввели неправильні дані про доставку, ми зможемо змінити їх тільки якщо замовлення ще не надіслано.
У разі скасування вже відправленого замовлення, повернення коштів буде здійснено протягом 3-7 робочих днів через сторінку, де було здійснено оплату. Комісія та сума за відправку буде вирахована із загальної суми повернення коштів.У разі скасування вже відправленого замовлення, повернення коштів буде здійснено протягом 3-7 робочих днів через сторінку, де було здійснено оплату. Комісія та сума за відправку буде вирахована із загальної суми повернення коштів.


УМОВИ ОБМІНУ ТА ПОВЕРНЕННЯ

Споживач має право повернути товар належної якості продавцю, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, моделю, кольором, розміром. Споживач має право обміняти товар неналежної якості на аналогічний товар без дефектів, якщо такий є, або вибрати інший виріб з асортименту на таку ж суму. Споживач має право на обмін та повернення товару, який не був у використанні, протягом 14 днів, за наявності документа, що підтверджує купівлю, збереженні товарного вигляду виробу та всіх бірок.
Витрати на доставку обміну та повернення оплачує покупець.
Поверненню не підлягає товар, що був у вжитку, без ярликів, упаковки, розпарований і т.д., у тому числі товар із недоліком чи дефектами: переконайтеся у їхній відсутності перед прийомом замовлення на пошті, від кур'єра тощо. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №1173 від 07.12.2005, обміну та поверненню не підлягають товари наступних категорій:

    натільна білизна;
  • панчішно-шкарпеткові вироби;
  • товари для новонароджених (дитячі боді, піжамки, чоловічки тощо).

Дані умови - лише необхідний наш захист від недобросовісних покупців. Пам'ятайте, що ми завжди відкриті та йдемо назустріч своїм клієнтам. Якщо у вас виникнуть будь-які проблеми із замовленням, зробленим у нас, напишіть, будь ласка, на пошту hello@mylittlepie.com, і ми зробимо все можливе, щоб вирішити його на вашу користь, і щоб ви залишилися задоволені.
Якщо ви отримали пошкоджений товар, надішліть електронний лист на mylittlepie.official@gmail.com або hello@mylittlepie.com із темою «повернення». Перед тим, як відправити товар назад, надішліть електронною поштою фотографію пошкодженого продукту та поясніть проблему.
Товар, який повертається, буде оцінений, і ми повідомимо вам, якщо ваше повернення було прийнято. Товар, що не відповідає зазначеним вище умовам повернення, не буде прийнятий і буде повернений покупцеві за його рахунок.
Вказані вище правила стосуються лише покупок, зроблених на веб-сайті mylittlepie.com. Усі товари, придбані в іншому місці, повинні бути повернені в початкове місце купівлі, включаючи несправні - у цьому випадку буде застосовано політику цього роздрібного магазину щодо обміну або відшкодування за зміну рішення.